WISP.PL

wisp-bigSklep internetowy WISP.PL prowadzony jest przez firmę WISP.PL z siedzibą w Bełku k/Rybnika. Firma jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Czerwionka-Leszczyny pod nr 6425/2008.

Pragniemy zaproponować Państwu najwyższej jakości anteny, urządzenia, złącza oraz osprzęt do budowy sieci bezprzewodowych – to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ponieważ zajmujemy się budową oraz administracją kilku sieci radiowych w południowej Polsce (woj. opolskie i dolnośląskie) oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, których sami używamy. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy. Stałym odbiorcom i przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i regulaminem, w którym omówione są zasady zakupów w naszym sklepie.

wisp

WISP.PL

ul. Główna 214c
44-230 Bełk
tel. 32 721 86 72
e-mail: sklep@wisp.pl
www.wisp.pl

Oddział

ul. Oleska 117
45-231 Opole
tel. 77 543 22 63
e-mail: opole@wisp.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności