Veracomp SA

veracomp-bigVeracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor). Oferujemy szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO.

Jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzimy także doradztwo techniczne i biznesowe oraz oferujemy wsparcie marketingowe.

Działamy w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2013 roku przychody firmy ze sprzedaży wyniosły 860 mln złotych, co stanowi 57-proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego.

veracomp

Veracomp SA

ul. Zawiła 61
30-390 Kraków
tel. 12 25 25 555
faks 12 25 25 500
e-mail: veracomp@veracomp.pl
www.veracomp.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności