Thomas-Krenn.AG

thomas-bigNa początku był pomysł: zaoferować naszym Klientom sklep internetowy ze sprzętem serwerowym, który pod względem szybkości działania, możliwości konfiguracyjnych i łatwości obsługi będzie absolutnie najlepszy na rynku. W roku 2002 sklepy internetowe były novum – regułą był brak przejrzystości i bardzo ograniczone możliwości konfiguracyjne. Chcieliśmy to zmienić – zaoferować nie tylko dobrej jakości serwery własnej produkcji, ale także wyjątkową wygodę kupowania ich w sieci. Skupiamy się na technologiach wiodących na rynku, dedykowanych urządzeniom serwerowym. Nawet najprostszy i najtańszy serwer 1U musi być profesjonalną maszyną, mogącą pracować pod obciążeniem 24 godziny na dobę przez kilka lat. Po wielu latach pełnej sukcesów współpracy z naszymi Klientami i Partnerami, ugruntowaliśmy naszą pozycję jako firma specjalizująca się w rozwiązaniach serwerowych, storage i wirtualizacyjnych, oferująca niezawodny i szybki serwis oraz błyskawiczną dostawę. Z dumą spoglądamy na dużą liczbę Klientów, nie tylko w Niemczech, Polsce czy Austrii, ale i w innych krajach Europy. Mimo, że z małej rodzinnej firmy staliśmy się odnoszącą sukcesy, sporą spółką akcyjną, nie straciliśmy nic z naszej elastyczności, szybkości i indywidualności podejścia. Najważniejsze dla nas pozostaje cały czas zadowolenie Klienta.

Mówimy szczerze: Nie jesteśmy najtańsi – ale to wcale nie jest naszym celem. Chcemy być najlepsi!
Tani produkt może bardzo szybko okazać się drogi. Oszczędza się zawsze kosztem czegoś. Tani dostawcy serwerów oszczędzają na jakości podzespołów (często stosują np. desktopowe modele płyt głównych, dysków twardych czy pamięci RAM) oraz na jakości i szybkości serwisu i doradztwa. Thomas-Krenn.AG definiuje się jako SPECJALISTYCZNY dostawca nie tylko samych urządzeń, ale także wiedzy i pomocy technicznej i serwisowej na wysokim poziomie. Dlatego nasze produkty są warte swojej ceny..

Jakość i serwis
Cenimy sobie opinie Klientów – wykorzystujemy je jako inspirację do dalszej pracy nad jakością naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że termin „jakość” daleko wykracza poza sam produkt. Wszystkie nasze procesy optymalizowane są pod kątem zapewnienia najwyższej jakości i zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Manifestuje się to w naszych staraniach, aby zapewnić Klientom możliwość indywidualnej konfiguracji serwera oraz w naszym bezpośrednim i indywidualnym podejściu do problemów technicznych. Klient otrzymuje od nas narzędzia, umożliwiające śledzenie statusu zapytań technicznych i serwisowych. Nasz zespół specjalistów pozostaje do pełnej dyspozycji – w każdej chwili możesz skorzystać z naszej porady! Jeżeli pojawią się pytania dotyczące konfiguracji serwera, obszarów jego zastosowań, akcesoriów dodatkowych etc. – możesz liczyć na naszą kompetentną pomoc. Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię: 0 800-900-111 lub wyślij nam maila: info@thomas-krenn.pl.

Wszystkie ważne informacje on-line: zawsze dostępne!
Sklep Thomas-Krenn.AG oferuje wiele dodatkowych funkcji – fantastyczne narzędzie do przeglądania ofert, koszyków i zamówień, narzędzie do zgłaszania reklamacji oraz zadawania zapytań technicznych, pliki do pobrania dobrane indywidualnie do każdego serwera (uaktualnienia BIOS-u i firmware’u kontrolera, instrukcje, sterowniki itp.), baza wiedzy z rozwiązaniami typowych problemów itp..

Specjaliści w obszarze technologii serwerowych
Od lat nasi Klienci mogą korzystać z kompetencji naszych pracowników technicznych z wielu obszarów IT. Nieważne czy chodzi o serwerowe systemy operacyjne, wirtualizację, klastry wysokiej dostępności, urządzenia pamięci masowej i do backupu, czy hosting i kolokację – Thomas-Krenn.AG zawsze służy kompetentnym doradztwem i pomocą w sytuacjach kryzysowych. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez naszych partnerów – kluczowych dostawców technologii serwerowych. W wielu obszarach współpracujemy z ekspertami, którzy zapraszani są na konferencje czy targi w całej Europie, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkie konfiguracje i podzespoły testujemy sami
Proponując nasze konfiguracje serwerowe, nie opieramy się na deklaracjach producentów podzespołów. WSZYSTKIE platformy i komponenty są przez nas gruntownie testowane pod najnowszymi wersjami popularnych systemów operacyjnych. Wyniki testów możesz sprawdzić w naszym sklepie, w konfiguratorze serwera. Dzięki temu możesz dobrać komponenty, które optymalnie sprawdzą się z Twoim systemem operacyjnym.

Indywidualne wsparcie projektów
Thomas-Krenn.AG posiada niezwykle szeroką ofertę produktów: Serwery, urządzenia storage, urządzenia do backupu, serwery NAS i SAN, firewalle, load balancery, switche… U nas zaopatrzyć możesz się w cały sprzęt potrzebny do realizacji nawet bardzo kompleksowych projektów. Oczywiście chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Skontaktuj się z nami – na pewno razem uda nam się znaleźć optymalną odpowiedź na Twoje potrzeby.

Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin
Wszyscy wiemy, że czas to pieniądz. Jeżeli potrzebujesz serwera naprawdę szybko, Thomas-Krenn.AG jest najlepszym wyborem. Jako jedyna taka firma w branży jesteśmy w stanie dostarczyć większość naszych serwerów już następnego dnia roboczego. Zarówno na początku naszej działalności jak i teraz do szybkości działania przywiązujemy ogromną wagę – to cecha, która wyróżnia nas na rynku.

Serwery „made in Germany”
Wszystkie serwery Thomas-Krenn.AG produkowane są w Niemczech. Wielu pracowników działu produkcji i działu technicznego jest z nami od momentu powstawania firmy. Na przestrzeni wielu lat zbierali doświadczenia z kilkoma generacjami platform serwerowych – niewiele może ich zaskoczyć. Wszyscy nasi pracownicy to nie tylko osoby po prostu zatrudnione w Thomas-Krenn.AG. Są „współprzedsiębiorcami”, odpowiedzialnymi za sukces naszej firmy. Dzięki realizacji procesu produkcji na miejscu, mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów. Pracujemy w samym sercu Bawarskiego Lasu. Nasze serwery powstają w budynku o powierzchni 13.000 metrów kwadratowych. Nowoczesna hala produkcyjna i zoptymalizowane procesy umożliwiają krótkie czasy realizacji zleceń. Prawie wszystkie podzespoły znajdują się w dużej ilości cały czas w naszym magazynie. Dzięki temu możemy przyjąć zamówienie, złożyć, przetestować i wysłać serwer w ciągu 24 godzin.

thomas

Thomas-Krenn.AG

Speltenbach-Steinaecker 1
94078 Freyung, Niemcy
Infolinia w PL: 801-900-111
e-mail: info@thomas-krenn.pl
www.thomas-krenn.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności