SGT S.A.

sgt-bigSGT S.A. z siedzibą w Katowicach stworzyła w 2007 roku interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX Kablówka 3 Generacji. SGT współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, którzy są zainteresowani świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach.

SGT powstała z inicjatywy operatorów telekomunikacyjnych i lokalnych operatorów sieci Internet. Celem SGT jest oferowanie nowoczesnej, cyfrowej platformy multimedialnej która, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

SGT S.A. jest operatorem telewizji JAMBOX we współpracy z Operatorami ISP z całej Polski. JAMBOX to usługa bazująca na platformie IPTV stworzonej przez SGT S.A.

sgt

SGT S.A.

ul. Ligocka 103
budynek 8
40-568 Katowice
tel. +48 32 42 88 444
e-mail: biuro@sgtsa.pl
www.sgtsa.pl
www.jambox.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności