SEQUENCE sp. z o.o.

sequence-bigOd 2006 roku, jako firma SEQUENCE dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferując zaawansowane systemy w zakresie przesyłania danych poprzez sieci przewodowe i bezprzewodowe oraz zapewniając ich wysokie bezpieczeństwo. Dostarczamy usługi nowej generacji w oparciu o najnowsze technologie, które obecnie uczestniczą w każdej dziedzinie naszego życia, a szybka wymiana informacji i co najważniejsze ciągły dostęp do tych zasobów umożliwiają nam zdobycie przewagi konkurencyjnej na tle innych przedsiębiorstw. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie projektowania, inżynierii sieci oraz usług serwisowych zarówno dla naszych Klientów jak i Partnerów.

W 2006 roku zostaliśmy polskim autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki HUAWEI. Nasze portfolio produktowe pozwala na kompleksową obsługę teleinformatyczną firmy, w oparciu o zaawansowane technologie w zakresie aktywnego sprzętu sieciowego firmy HUAWEI TECHNOLOGIES, która została uznana przez magazyn „Forbes” za jeden z brandów przyszłości w dziedzinie teleinformatycznej. Te nowoczesne rozwiązania stosujemy przy integracji systemów, zawierając je we wszelkich projektach i szeroko świadczonych przez nas usługach najnowszej generacji.

Jako nowoczesna organizacja opieramy się na stabilnym rozwoju oraz niezawodności działania, a co najważniejsze świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dostosowując je do najbardziej wymagających potrzeb rynku, umożliwiamy Klientom korzystanie z profesjonalnych rozwiązań najwyższej jakości. Dbając o komfort współpracy stworzyliśmy Program Partnerski, który ma na celu rozwój firm działających w branży telekomunikacyjnej w poszczególnych obszarach Polski, a także zapewnia profesjonalne wsparcie z naszej strony. Wdrożenie systemu SEQUENCE CUSTOMER CARE dla Klientów i Partnerów umożliwia szybką komunikację służb technicznych oraz natychmiastowe działania naprawcze. Swoje biura operacyjne posiadamy w miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na kompleksową obsługę i zagwarantowanie atrakcyjnych usług serwisowych, ponieważ zapewnienie Klientom komfortu jest naszym priorytetem. Ponadto w 2007 roku rozpoczęliśmy budowę Kanału Partnerskiego, który umożliwi nam rozszerzenie sprzedaży poprzez stałe pozyskiwanie nowych Partnerów i zapewni dalszy rozwój firmy.

Profil naszej firmy opiera się na trzech głównych filarach:

dystrybucji, szkoleniu i doradztwu.

Posiadamy szeroko rozwinięty kanał sprzedaży bezpośredniej oraz 40 autoryzowanych partnerów na terenie całego kraju, ponadto podpisujemy umowy ramowe z operatorami telekomunikacyjnymi oraz posiadamy kompleksową ofertę dla ISP. Profesjonalne centrum szkoleniowe, a także Technologiczne Centrum Kompetencji (ICT) umożliwia nam ciągłe szkolenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników. W trosce o najlepszą obsługę Klienta nasz program serwisowy oferuje wszechstronne usługi serwisowe i dodane, umożliwiające dostosowanie dedykowanego rozwiązania wsparcia serwisowego dla indywidualnych potrzeb Klienta, a nieustanne wdrażanie wszelkich rozwiązań pozwala nam na zapewnienie jak największego komfortu oraz najwyższej jakości współpracy.

Rozwój i sukcesy naszej firmy opierają się na połączeniu długoletniego doświadczenia, specjalistycznej wiedzy oraz pasji i kreatywności, które sprawiają, że cały czas odkrywamy dla Państwa nowe możliwości.

sequence

SEQUENCE sp. z o.o.

ul. Zygmunta Vogla 8
(I. piętro)
02-963 Warszawa
Wilanów
tel. +48 (22) 205 00 00
faks +48 (22) 205 00 01
e-mail: biuro@sqnc.pl
www.sqnc.pl

Konto /SQNCpl

znajduje się na:
Twitter, Facebook,
YouTube, LinkedIn

Oddział Poznań i Wrocław

Telefon: +48 661 25 03 36
dominik.majewski@sqnc.pl

Oddział Gdańsk

Telefon: +48 509 041 765
leon.kakol@sqnc.pl

Oddział Lublin

Telefon: +48 607 49 92 85
bartosz.gajda@sqnc.pl

Oddział Kraków

Telefon: +48 723 63 06 27
marek.rosner@sqnc.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności