SEiT

seit-bigFirma SEiT została założona w 2006r. Od samego początku naszej działalności skupiliśmy się na nowoczesnych rozwiązaniach okablowania strukturalnego w teleinformatyce.

Chcąc zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania i najwyższy poziom usług nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami osprzętu sieciowego w kraju i za granicą. W połączeniu z ogromną wiedzą naszych pracowników stworzyliśmy firmę oferującą szeroki wachlarz usług oraz produktów, niezbędnych do budowy profesjonalnych sieci teleinformatycznych.

W kolejnych latach naszej działalności kierując się potrzebami rynku oraz chcąc wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i potencjał ludzki jakim dysponujemy, postawiliśmy na sieci światłowodowe. Właśnie w tym zakresie jest realizowany główny kierunek rozwojowy naszej firmy. Cały czas pogłębiamy wiedzę w tej dziedzinie dzięki specjalistycznym szkoleniom a kolejne realizacje projektów wzbogacają nas o nowe doświadczenia. Zawsze stawiamy na wysoki poziom wiedzy i usług, które oferujemy. Staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu:
- wykonywanie okablowania strukturalnego miedzianego kat. 5e, 6, 7
- wykonywanie sieci światłowodowych,
- sieci certyfikowane w systemie DR@KOM – 25 lat gwarancji,
- projektowanie sieci miedzianych i światłowodowych,
- wdrażanie systemów teleinformatycznych,
- audyty sieci, doradztwo,
- pomiary okablowania strukturalnego (miedź, światłowód),
- szkolenia ogólne i specjalistyczne z zakresu technik światłowodowych w telekomunikacji,
Dzięki doskonałej współpracy z producentami osprzętu sieciowego stworzyliśmy ofertę podstawowych produktów do budowy infrastruktury teleinformatycznej miedzianej i światłowodowej. Wszystkie oferowane produkty są sprawdzone a ich wysoka jakość jest gwarantowana przez naszą firmę. Nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają najlepszą ofertę cenową w połączeniu z profesjonalnym wsparciem technicznym.

Z naszego doświadczenia skorzystało już wielu instalatorów i inwestorów. Pomagamy im w przygotowywaniu projektów, nadzorujemy je podczas wdrażania i prowadzimy kontrole podczas jak i po realizacji projektów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

seit

SEiT

ul. Sosnkowskiego 40-42
45-234 Opole
tel. +48 77 543 05 38
tel. +48 505 456 838
e-mail: seit@seit.pl
www.swiatlowody-pomiary.pl
www.seit.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności