ostrog.NET

ostrog-net-bigSieć ostrog.NET działa na terenie powiatu raciborskiego. Strona ta stanowi centralny punkt informacyjny dla naszych użytkowników. Zamieszczone tutaj informacje umożliwiają dalsze, bezproblemowe korzystanie z sieci. Strona jest również wizytówką naszej firmy, która świadczy usługi INTERNETOWE na najwyższym poziomie.

Internet dla domu i biznesu

Ciężko, w dzisiejszych czasach, wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez dostępu do Internetu. Również dom jest miejscem gdzie przydatność posiadania dostępu do sieci zdaje się być niezaprzeczalna. Problemem jest jednak często wybór odpowiedniej formy połączenia z Internetem.

Na rynku działa wielu dostawców Internetu. Niektórzy z nich bardzo dobrze rozumieją Twoje potrzeby, inni mniej. Łatwo o podłączenie do ich sieci – czy jednak otrzymasz to, czego oczekujesz i potrzebujesz? Czy otrzymasz wsparcie oraz pomoc techniczną? To jednak nie koniec problemów. Oferowane na rynku rozwiązania okazują się najczęściej zbyt wolne, niestabilne i drogie – w szczególności dotyczy to rozwiązań dla biznesu.

Usługi oferowane przez ostrog.NET to niższe koszty – nieraz aż o 20% w porównaniu do innych usługodawców – oraz szybkie i stabilne działanie sieci.
Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług, zadzwoń pod numer telefonu 32 777 43 21 i porozmawiaj z naszym pracownikiem.

ostrog-net

ostrog.NET

J.Wałęga &
M.Musioł Sp.J.
ul. Bankowa 2
47-400 Racibórz
Osoba kontaktowa:
Grzegorz Wilk
tel. 32 777 43 33
e-mail: grzegorz@ostrog.net
www.ostrog.net

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności