OPTOKABEL

optokabel-bigFirma OPTO-KABEL Jerzy Łajca powstała w roku 1993 i od początku działa w branży światłowodowej. Od roku 2002 pracujemy zgodnie z normami ISO 9001:2001.

W roku 2012 uzyskaliśmy Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego trzeciego stopnia.

Najważniejsze obszary działalności firmy to:

spawanie światłowodów
budowa i pomiary linii optycznych
konserwacja sieci światłowodowych wraz z serwisem 24h
projektowanie sieci telekomunikacyjnych
budowa i rozbudowa kanalizacji pierwotnej
wdmuchiwanie kabli światłowodowych
pomoc i doradztwo w zakresie inwestycji optotelekomunikacyjnych
obsługa trudnych i nietypowych prac, takich jak przebudowy węzłów optycznych
Co nas wyróżnia:

doświadczenie zdobywane od 1993 roku
potencjał pozwalający na przebudowę czynnych kabli (minimalny czas przerwy zapewniamy dzięki jednoczesnej pracy naszych ekip, nierzadko wykorzystując 4 spawarki równocześnie)
serwis 24h (od kilku lat skutecznie usuwamy awarie na kablach naszych klientów)
W celu kompleksowej obsługi naszych Partnerów firma posiada pracownię projektową, grupę pracowników do prac ziemnych, grupę pracowników do układania pneumatycznego kabli światłowodowych, grupę monterów kabli światłowodowych.

Nasza firma świadczy usługi konserwacji sieci dla dużych przedsiębiorstw, m.in.: Polkomtel – sieć światłowodowa na terenie Warszawy, Exatel – sieć kabli światłowodowych w Warszawie i województwie mazowieckim.
Posiadamy grupy wyspecjalizowanych instalatorów, którzy przygotowani są do szybkiej reakcji w wypadku awarii. Doświadczenie, sprzęt oraz grupy pracowników utrzymywane w stanie gotowości pozwalają nam w możliwie krótkim czasie zlokalizować i usunąć awarię sieci światłowodowej.

Dynamicznie rozwijająca się branża, w jakiej działamy, wymaga od nas dostosowania do nowych technologii i standardów. Wśród naszych dostawców są renomowane firmy od lat działające w branży telekomunikacyjnej. Na bieżąco śledzimy nowe rozwiązania, nasi monterzy uczestniczą w szkoleniach i prezentacjach organizowanych przez producentów osprzętu. Posiadamy wysokiej jakości urządzenia monterskie i pomiarowe, sukcesywnie zaopatrujemy firmę w najnowsze rozwiązania technologiczne niezbędne w świadczeniu najwyższej jakości usług.

optokabel

OPTOKABEL

ul.M.Wincentego 8
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 721 26 01
faks 22 721 20 51
e-mail: biuro@optokabel.pl
www.optokabel.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności