KIKE

kike-bigKIKE – Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej została zawiązana 28.10.2008 roku i zrzesza operatorów sieci Ethernet, Metro-Ethernet i Wi-Fi świadczących konkurencyjne do obecnych operatorów kablowych i telefonicznych usługi dostępu do Internetu oraz wykorzystujących sieci ethernetowe do przesyłania wszelkich możliwych mediów takich jak Internet, IPTV czy VOIP.

Naczelną ideą KIKE jest stworzenie jednolitego frontu w stosunku do wszystkich zjawisk i stron, z którymi operatorzy sieci ethernetowych mają na co dzień do czynienia, a więc:

- uregulowań prawnych,
- developerów i administracji osiedlowych,
- dstawców sprzętu i usług,
- dostawców sygnału TV i łącz telefonicznych,
- podejmowanie wspólnych działań marketingowych mających na celu przekonanie klientów do nowych technologii oferowanych przez sieci ethernetowe (np. IPTV, VOIP).

Pod koniec roku 2008 Izba, zakończyła proces organizacji. Członkowie są informowani poprzez pocztę e-mail o aktualnych wydarzeniach Izby, jak również o wydarzeniach, które już mają miejsce i są istotne z punktu widzenia branży teleinformatycznej.

kike

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej

ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
tel 022 29-28-700
fax 022 29-28-701
biuro@kike.pl
www.kike.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności