FCA Sp. z o.o.

fca-bigFCA sp. z o.o. współpracuje zarówno z największymi firmami w branży telekomunikacyjnej, jak i z małymi lokalnymi podmiotami. Jesteśmy nie tylko największym producentem i dostawcą systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych, ale także rzetelnym partnerem w biznesie. Naszym priorytetem są unikalne potrzeby każdego z naszych klientów.
Kompleksowe zarządzanie projektami światłowodowymi oferowane przez FCA, gwarantuje fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie inwestycji.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży pomagamy zmienić każdą wizję w możliwy do zrealizowania plan. Dostarczamy najbardziej aktualne rozwiązania i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów. Doradzamy, planujemy, odpowiadamy na pytania – wszystko po to aby stworzyć jak najbardziej konkurencyjny projekt i przyczynić się do sukcesu klienta, bo to on jest dla nas najważniejszy.

Nasi eksperci to fachowcy, którzy z pasją każdego dnia realizują najbardziej zaawansowane projekty, a ich wiedza i umiejętności, może przysłużyć się nie tylko nam, ale i naszym kontrahentom.

Jesteśmy rzetelnym partnerem i ekspertem w dziedzinie zaawansowanych technologii optotelekomunikacyjnych. Posiadamy własne zaplecze precyzyjnych urządzeń produkcyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej, sprzętu demonstracyjnego. Inwestycje w tej dziedzinie od wielu lat stawiają FCA w gronie liderów technologicznych polskiego rynku, dzięki temu możemy zapewnić naszym partnerom profesjonalną realizację ich wizji i pomysłów.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów oferta FCA została podzielona na czternaście specjalistycznych rozwiązań, takich jak:

rozwiązania dla nowoczesnych węzłów sieci optycznej
- OptiNode – system okablowania stacyjnego w węzłach centralowych
- OptiDukt – rozwiązanie do budowy tras kablowych, dedykowanych dla kabli światłowodowych
- OptiPlex – system realizujący pasywne zwielokrotnienie falowe
rozwiązania dla zewnętrznych linii telekomunikacyjnych
- MikroKan – system mikrokanalizacji światłowodowej
- OptiLine – system do budowy zewnętrznych linii optycznych
- FibAir – system do budowy sieci podwieszanych w oparciu o kable ADSS
- OPGW – system do budowy linii światłowodowych z wykorzystaniem przewodów OPGW
- FTTA – system dla rozwiązań radiowych, w skład którego wchodzą
rozwiązania aktywnego zwielokrotnienia falowego i diagnostyka sieci
- systemy xWDM – aktywny system zwielokrotnienia falowego
- OptiTest – diagnostyka sieci optycznych
systemy xPON oraz Active Ethernet dla sieci FTTH- rozwiązania transmisyjne dla sieci FTTH
rozwiązania dla sieci FTTH czyli światłowód do abonenta
- OptiHome MDU – system FTTH dla budynków wielokondygnacyjnych
- OptiHome SDU – system FTTH dla budynków jednorodzinnych
- OptiHome FITH – system okablowania wewnątrzmieszkaniowego FTTH

Z początkiem 2009 roku firma otworzyła nowy zakład produkcyjny w strefie przemysłowej w podkrakowskich Niepołomicach – gdzie znalazły miejsce: nowoczesna hala produkcyjna, hala magazynowa z systemem wysokiego składowania, pomieszczenia biurowe a także centrum szkoleniowe Akademii Światłowodowej, gdzie odbywają się szkolenia i warsztaty praktyczne dla projektantów i wykonawców sieci.

Firma FCA od kilku lat bierze udział w inwestycjach obejmujących preojektowanie i budowę sieci dystrybucyjnych, dostępowych oraz projektach budowy abonenckiego dostępu optycznego (tzw. FTTH – Fiber To The Home).

Kolejne projekty z udziałem FCA to pierwsze w Polsce sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu, budowane m.in. przez Jednostki Samorządu Terytorialnego i Administrację Publiczną ze środków dofinansowywanych przez fundusze UE.

Swoją uwagę koncentrujemy przede wszystkim na naszych klientach, chcemy być dla nich nie tylko dostawcami sprzętu i elementów do budowy sieci, ale równorzędnymi partnerami, doradcami i towarzyszami na drodze do sukcesu w świecie sieci światłowodowych.

fca

FCA Sp. z o.o.

Ul. Grabska 11
32-005 Niepołomice
woj. małopolskie
tel. 12 294 98 00
faks 12 294 98 99
e-mail: fca@fca.com.pl
www.fca.com.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności