Ex.T Sp. z o.o.

ext-bigFirma Ex.T istnieje od 2001 roku, by zwiększyć wiarygodność w stosunku do naszych zleceniodawców i klientów w styczniu 2009 roku przekształciliśmy się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Ex.T Sp. z o.o. to profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem na rynku teleinformatycznym, świadcząca szeroki wachlarz usług w zakresie telekomunikacji oraz informatyki.

Wśród nich wymienić należy okablowanie strukturalne, światłowodowe, radiolinie – montaż i serwis radiolinii oraz stacji bazowych. Wykonujemy także instalacje elektryczne, oraz konstrukcje stalowe (wsporniki antenowe).

Nasze doświadczenie pozwala nam w zdobywaniu zaufania naszych klientów oraz Jesteśmy zespołem ludzi, na którym można polegać. Wywiązujemy się ze zobowiązań w jak najwyższym stopniu.

Naszą domeną jest sprawność, wysoka jakość usług i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Podczas owocnej współpracy z naszymi zleceniodawcami nabyliśmy odpowiednie doświadczenie poprzez projektowanie i wdrażanie.

Od 2009 roku ściśle współpracujemy z INET Group, której głównym celem jest ujednolicenie i skonsolidowanie firm pod względem promocji i reklamy oraz zacieśnianie między nimi współpracy w celu osiągania lepszych wyników i silniejszej pozycji negocjacyjnej z firmami zewnętrznymi.

ext

Ex.T Sp. z o.o.

Al. J. Mireckiego 22
41-205 Sosnowiec
tel. 32 750 61 55
e-mail: firma@ext.com.pl
www.ext.com.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności