EVIO Polska Sp. z o.o.

evio-bigEVIO Polska jest partnerem technologicznym operatorów kablowych i ISP, którym dostarcza innowacyjne rozwiązania niezbędne do świadczenia usług TV cyfrowej

Oferta EVIO to zaawansowane dekodery telewizji cyfrowej oraz oprogramowanie dla usług TV dostępne „w chmurze”, a także pomoc w nabyciu praw do reemisji i dystrybucji kontentu TV.

EVIO odciąża operatorów w zakresie inwestycji środków finansowych w technologię i sprzęt, zapewniając im swobodę w budowaniu własnej oferty. Proponuje dedykowany model współpracy, pozwalający bezinwestycyjnie poszerzyć własną ofertę o zaawansowane usługi telewizji interaktywnej: eSTB (dystrybucja i wynajem dekoderów), eCDN (dosył sygnału TV), eDRM (bezkartowy system zabezpieczenia treści), eCRM (zarządzanie abonentami), eGO! (odbiór treści TV na urządzeniach mobilnych) oraz eOTT (interaktywne aplikacje wideo).

Celem działalności firmy jest wsparcie rozwoju interaktywnej telewizji oraz wzmocnienie konkurencyjności operatorów korzystających z usług EVIO. Dbając o priorytety i możliwości każdego operatora, małego, średniego czy dużego, zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich, oferując elastyczne warunki oraz wsparcie techniczne i marketingowe w zakresie sprzedaży usług.

evio

EVIO Polska Sp. z o.o.

ul. Fryderyka Chopina 4
61-708 Poznań
tel. +48 61 854 26 01
Faks +48 61 854 26 10
e-mail: biuro@evio.pl
www.facebook.com/EVIOpolska
www.evio.pl

Oddział

ul. Chałubińskiego 8, ptr. 40
00-613 Warszawa
tel. +48 22 349 35 00
faks +48 22 349 35 01

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności