DLL Partners Sp. J.

dll-partners-bigDLL Partners jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce dostarczających kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne oparte o technologię światłowodową.
Firma założona została w 2002 roku przez grupę absolwentów Politechniki Szczecińskiej. Firma reprezentuje wyłącznie własny polski kapitał (100%), polskich inżynierów i własne, autorskie rozwiązania.

W ocenie profesjonalistów rozwiązania technologiczne DLL Partners niczym nie ustępują światowym propozycją. DLL Partners to rzadki w kraju przykład gospodarczego sukcesu polegającego na inwestowaniu w naukę, rozwój i pracę twórczą.

DLL Partners jako jedna z niewielu polskich firm produkuje patchcordy i pigtaile w oparciu o wszystkie dostępne złączą światłowodowe:
SC, FC, ST, LC, MU, E2000, MT-RJ, DIN.

Zdolność polerowania złącz w standardzie:
Flat, PC, SPC, UPC, APC 8°, APC 9°.

Dzięki temu gwarantujemy pewność dostaw i szybkość realizacji nawet nietypowych zamówień. Proponujemy swoim Klientom również pełną gamę pasywnych elementów torów światłowodowych:
- kable światłowodowe,
- rozgałęźniki światłowodowe,
- elementy WDM, CWDM i DWDM,
- tłumiki światłowodowe,
- izolatory światłowodowe,
- polaryzatory światłowodowe,
- mufy światłowodowe,
- kasety spawów światłowodowych,
- przełącznice światłowodowe,
- skrzynie zapasu kabla,
- szafy teletechniczne.

Dział Techniczny DLL Partners opracowuje procedury polerowania patchcordów i pigtaili w oparciu o technologię maszynowego polerowania złącz światłowodowych. Technologia ta gwarantuje najwyższą jakość montowanych złącz.

DLL Partners jako pierwsza i jedyna firma w Polsce wprowadziła do procesu produkcyjnego własną maszynę polerską XP-1. Z postępem czasu maszyna doczekała się kolejnych modyfikacji. Obecnie w procesie produkcyjnym używane są maszyny czwartej generacji wyposażone w wyświetlacz dotykowy.

dll-partners

DLL Partners Sp. J.

ul. Mikołaja Reja 8
72-010 Police k/Szczecina
tel. +48 91 424 42 49
faks +48 91 424 42 50
e-mail: biuro@dll.com.pl
www.dll.com.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności