ATM S.A.

ATM-bigCelem ATM jest budowanie wartości firmy poprzez zwiększanie udziału w dynamicznie rosnącym rynku centrów danych i oferowanie klientom biznesowym najwyższej jakości usług transmisji danych.

Nasze wartości

Uczciwy i stabilny partner — jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie i długofalowe relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami.

Wiedza i doświadczenie — od ponad 20 lat klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i dotrzymywania składanych obietnic.

Najwyższa jakość usług — to założenie, które leży u fundamentów naszej dzałalności. Zarówno na poziomie projektowania i rozwoju naszej infrastruktury, jak i w ramach wszystkich codziennych działań dążymy do zapewnienia najwyższego poziom dostępności i jakości naszych usług telekomunikacyjnych.

ATM

ATM S.A.

ul. Grochowska 21a
04-186 Warszawa
tel. 22 51 56 100
faks 22 51 56 600
e-mail: info@atman.pl
www.atman.pl

Oddział w Katowicach

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
tel. 32 72 01 322
faks 32 72 01 321
e-mail: katowice@atman.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności