astozi

astozi-bigJednym z ważniejszych obszarów działalności astozi jest obszar związany z dostarczaniem rozwiązań i produktów w oparciu o efekty synergii najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych z wiedzą i doświadczeniem z obszarów nauki powiązanych z rozwiązaniami informatycznymi.

Otoczenie

W ostatnich latach bardzo szybko i gwałtownie rozwijają się badania nad projektowaniem, tworzeniem i zastosowaniem sieci czujników nazywanymi też sieciami sensorycznymi (ang. sensor networks). Ocenia się, że sieci czujników są jedną z najważniejszych technologii, która będzie się najmocniej rozwijała w XXI w.

Aktualnie obserwuje się dynamiczny rozwój technologii związanych z pojęciami Internet of Things oraz fog computing, które umożliwiają zaadresowanie bardzo szerokiego spektrum problemów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych opartych o sieci sensoryczne.

Misja

Firma astozi powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w zakresie dostarczania profesjonalnych usług doradczych i rozwiązań w obszarze nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Ekspercka wiedza założycieli i partnerów astozi stanowią najważniejszy fundament przy tworzeniu rozwiązań, które cechują nie tylko innowacyjność i nowoczesność ale również prostota we wdrażaniu oraz użytkowaniu.

Dalsze plany rozwoju astozi są ściśle powiązane z dynamicznym rozwojem rynku Internet of Things oraz technologi Smart i w nich twórcy firmy widzą dalszy rozwój swojej działalności.

astozi

astozi

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 88 80 107
faks +48 68 88 80 117
email: astozi@astozi.pl
www.astozi.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności