Adescom

Adescom-bigADESCOM Polska Sp. z o.o. jest producentem operatorskich i abonenckich rozwiązań dla telefonii VoIP (Voice over IP). Na polskim rynku istniejemy już ponad 13 lat, dzięki czemu nasze produkty stały się dojrzałe i niezawodne. Firma została stworzona w 2000 roku przez ADESCOM Incorporated z siedziba w Kalifornii.

Początkowo ADESCOM Polska Sp. z o.o. pracował przede wszystkim dla dużych zagranicznych partnerów, takich jak Volkswagen, Infineon, Starcore i Citel, tworząc nowoczesne podzespoły telekomunikacyjne. W ten sposób wyspe­cja­lizo­wał się w aplikacjach telekomunikacyjno-internetowych, w szczególności w cyfrowym przetwa­rza­niu sygnałów i ich transmisji w sieciach cyfrowych.

ADESCOM projektował struktury zaawansowanych układów scalonych oraz specjalistyczne sys­temy operacyjne, protokoły komunikacyjne, kodeki i inne elementy DSP. Tworzył wzorcowe, prototypowe rozwiązania dla VoIP, zaspokajając wysokie wymagania Klientów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje dzisiaj w Polsce.

Adescom

ADESCOM Polska Sp. z o.o.

al. W.Korfantego 125A
40-156 Katowice
e-mail: mvno@adescom.pl
www.adescom.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności