Acnet

Acnet-bigACNET Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym od 1997 roku i specjalizującą się w dostarczaniu:
-Rozwiązań głosowych w zakresie technologii VoIP, systemów dostępowych w oparciu o infrastrukturę miedzianą (xDSL) i światłowodową (PON) oraz systemów przełącznic do budowy data center, stacji bazowych i sieci dla operatorów telekomunikacyjnych.
-Usług instalacji, konfiguracji i utrzymania urządzeń w sieci.

Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną, doświadczenie i kwalifikacje do udzielania fachowej pomocy w zakresie doboru sprzętu, konfiguracji jak i serwisu. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczonych urządzeń, systemów i usług oraz elastyczność, profesjonalizm i pełną dyspozycyjność grupy doradczo-technicznej.

Acnet Sp. z o.o. od samego początku istnienia jest przedstawicielem szwajcarskiej firmy Schmid Telecom specjalizującej się w produkcji systemów transmisji SHDSL, a od kilku lat jest jej partnerem strategicznym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Acnet posiada również status Srebrnego Partnera firmy AudioCodes oraz jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich producentów jak: Adtran, Coiler, Tainet i Teles.

Dbając o atrakcyjność naszej oferty, współpracujemy także z innymi producentami sprzętu i integratorami rozwiązań teleinformatycznych.

Spółka związana jest umowami partnerskimi z kilkunastoma firmami na terenie Polski w zakresie realizacji projektów i opieki serwisowej.

Atutem firmy ACNET jest elastyczność oraz doświadczenie zdobyte podczas kilkunastu lat obecności na rynku telekomunikacyjnym. W tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy projekty dla Operatorów Telekomunikacyjnych, Integratorów Sieciowych oraz przedsiębiorstw z różnych branż.

Acnet

Acnet Sp. z o.o.

ul. Chrościckiego 93/105
02-414 Warszawa
tel. 22 863 81 19
faks 22 863 81 85
email: sales@acnet.com.pl
www.acnet.com.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności