4Tel Partner

4telpartner-big4Tel Partner Sp. z o.o. jest firmą doradczą, specjalizującą się w projektach związanych z bezpieczeństwem informacji dla różnych branż.

Działamy od 6 lat, a każdy z naszych pracowników m za sobą doświadczenia w pracy m.in. dla ABW, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, NIK, Policji, Ministerstwa Infrastruktury, a także największych w Polsce firm telekomunikacyjnych i teleinformatycznych i innych, mających duże znaczenie gospodarcze.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac związanych z tą tematyką (poświadczenia, certyfikaty, zaświadczenia) oraz niezbędne doświadczenie:

-Poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli ściśle tajne,
-Poświadczenia bezpieczeństwa NATO Secret,
-Poświadczenia bezpieczeństwa UE Secret,
-Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych krajowych, NATO i UE w ABW dla pełnomocników ochrony,
-Zaświadczenia o ukończeniu specjalistycznego szkolenia w DBTI ABW,
-Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego do klauzuli ściśle tajne, UE Secret i NATO Secret.

Działamy kompleksowo i dyskretnie – podpisujemy z klientami umowę o poufności przekazywanych nam informacji. W ramach tej umowy zobowiązujemy się do bezwzględnej ochrony powierzanych nam danych, już od momentu negocjacji oferty.

Dzięki współpracy z nami koszty wypełniania ustawowych obowiązków przez przedsiębiorców są wyraźnie niższe. Skorzystanie z naszych usług pozwala ustrzec się przed karami, także finansowymi nakładanymi np. przez UKE. Nasza oferta jest sprofilowana, odpowiada indywidualnemu zapotrzebowaniu przedsiębiorcy. Znamy nie tylko aktualny stan prawny i praktykę z niego wynikającą, ale z staramy się wiedzieć z wyprzedzeniem, co w przepisach może się zmienić.

4telpartner

4Tel Partner Sp. z o.o.

ul. Skarbka z Gór 69a/11
03-287 Warszawa
tel. +48 669 714 970
+48 601 161 144
faks +48 22 291 66 89
e-mail: biuro@4telpartner.pl
www.4telpartner.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności